خانه  :: اساتید  :: اخبار

به گزارش خبرگزاری دانشجو
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان: مبارزه با فساد و اعتراض به بی عدالتی ها به یک مبارزه تبدیل شود.دبیر انجمن اسلامی دانشجویان:

مبارزه با فساد و اعتراض به بی عدالتی ها به یک مبارزه تبدیل شود. 

سالار حدیدی، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان (دفتر تحکیم وحدت) در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو، با اشاره به لزوم تبدیل مبارزه با فساد به عنوان یک خواست همگانی، بیان داشت: بیان داشت: باید مبارزه با فساد و اعتراض به بی عدالتی ها و تبعیض ها و رانت ها در همه مردم به یک مطالبه تبدیل شود.

این فعال دانشجویی با اشاره به نقش برجسته جنبش دانشجویی در مبارزه با فساد گفت: جنبش های دانشجویی که موذن جامعه هستند، بار سنگینی به دوش دارند و آن هم رساندن صدای مردم به گوش مسئولین است.

حدیدی افزود: مردم ما صاحبان این انقلابند و خود این مردم بودند که با نثار خون و مال و جان خویش تا امروز از حیثیت نظام و جمهوریت آن دفاع کرده اند.

 وی ادامه داد:  حال درست نیست عده ای مدیر از خدا بی خبر که وصله ناجور این نظام الهی هستند، با عملکرد و رانت خواری خود مردم را از این حکومت که آرمانش ظهور منجی عالم بشریت است، ناامید کنند.

 دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان خاطرنشان کرد: در واقع ما این اجازه را نمی دهیم و ضمن دفاع از قانون اساسی و ادای احترام به همه مسئولین پاکدست و در راس انها مقام عظمای ولایت باید بگوییم که با مدیران و مسئولانی که دغدغه مردم و دین مردم را ندارند، شوخی نداریم.

حدیدی در پایان تاکید کرد: تا جایی پیش خواهیم رفت که چهره پلید دزدی و فسادهای اقتصادی این جماعت را به مردم نشان دهیم و اجازه ندهیم ضد انقلاب با دستاویز قراردادن این مشکلات و نقص های قانونی موجود، مردم را از نظام و انقلاب عظیمشان ناامید کند.

http://www.snn.ir/detail/News/592725/151
 

 


ارسال شده در مورخه: 19-1-1396

آخرين اخبار با موضوع: دانشگاه زنجان در آئينه رسانه

به گزارش خبرگزاری ایسنا

برگزاری جشنواره غذاهای بومی و محلی در دانشگاه زنجان

   

به گزارش خبرگزاری ایسنا

دانشگاه زنجان میزبان محیط‌بانان

   

به گزارش خبرگزاری ایسنا

برگزاری بیست‌ودومین دوره توانمندسازی سرمایه‌های انسانی فناوری نانو

   

به گزارش خبرگزاری دانشجو

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان: مبارزه با فساد و اعتراض به بی عدالتی ها به یک مبارزه تبدیل شود.

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
دانشگاه زنجان در آئينه رسانه

به گزارش خبرگزاری ایرنا