خانه  :: اساتید  :: اخبار

انتصاب دکتر عباس ربیعی عضو هیات علمی دانشگاه
به عنوان رئیس بنیاد ملی نخبگان استان زنجان از سوی دکتر سورنا ستاری؛ معاون علمی و فناوری رئیس جمهورطی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، دکتر عباس ربیعی به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان منصوب شد.

در متن حکم دکتر سورنا ستاری خطاب به دکتر عباس ربیعی آمده است: «نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان عزیز در استان زنجان و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسؤولان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان رییس بنیاد نخبگان استان زنجان منصوب می‌کنم.

شایسته است با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آیین‌نامه تاسیس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد و با بهره مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی‌های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.

بدیهی است استاندار محترم و رؤسا و مدیران محترم دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت. توفیق جنابعالی را در انجام این مسؤولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم».

پیش از این دکتر وحید رشتچی ریاست بنیاد نخبگان استان زنجان را بر عهده داشته است.

  دکتر عباس ربیعی استادیار گروه آموزشی برق ، دوره کارشناسی خود را در دانشگاه علم و صنعت ایران در رشته برق- قدرت طی سال های 85-1381 به اتمام رسانده است. دوره‏ های کارشناسی ارشد و دکتری وی در دانشگاه صنعتی شریف در رشته برق- قدرت بوده و در سال های 91 و 1387 فارغ التحصیل شده است.

 


ارسال شده در مورخه: 7-11-1396

آخرين اخبار با موضوع: دفتر ریاست و روابط عمومی

قطعی برق به دلیل کمبود برق در کشور

نوبت خاموشی دانشگاه زنجان ساعت 15-13 امروز 12 تیرماه

   

اطلاعیه شماره 2 قطعی برق

نوبت خاموشی دانشگاه زنجان ساعت 17:30 - 15 امروز 13تیرماه

   

مراسم گرامیداشت هفته آموزش و روز معلم

با سخنرانی دکتر رضا منصوری، معاون اسبق وزیر علوم

   

انتصابات صورت گرفته

طی احکامی از سوی ریاست دانشگاه

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
دفتر ریاست و روابط عمومی

به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت