خانه  :: اساتید  :: اخبار

برگزاری اردوی دو روزه تیزهوشان زنجان در دانشگاه
اردوی دو روزه دانش آموزان مدرسه تیزهوشان شهید بهشتی زنجان در دانشگاه برگزار شدبیش از 80 نفر از دانش آموزان مدرسه تیزهوشان شهید بهشتی زنجان دو روز خود را در قالب اردوی شبانه روزی میهمان دانشگاه زنجان بودند.

در این برنامه علی سپهری رییس روابط عمومی دانشگاه ضمن عرض خیرمقدم به دانش آموزان و معرفی اجمالی دانشگاه زنجان گفت: آینده سازان میهن می توانند با انتخاب رشته در دانشگاه های غیرتهرانی که در برخی از رشته ها سرآمد و قطب هستند، هم به نحو مطلوب از امکانات آن دانشگاه بهره برده و هم کمک شایانی به تعالی علمی آموزشی کشور نمایند.

در ادامه حجت الاسلام جاهدی معاون فرهنگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، داشتن هدف را یکی از شاخص های موفقیت دانست و ابراز امیدواری کرد که دانش آموزان در این دو روز تجربیات خوبی را در اردوی تفریحی علمی دانشگاه زنجان بدست آورند.

شرکت کنندگان با سپری نمودند برنامه های متنوعی همچون  بازدید از موزه دانشگاه و دانشکده ها، ورزش فوتبال و والیبال، برگزاری مسابقه مهارتی، رصد شبانه اجرام آسمانی در رصدخانه دانشگاه، تماشای فیلم، بازدید از محوطه دانشگاه و پیست اسب سواری، برگزاری مسابقات علمی و هنری، استفاده از استخردانشگاه و تقدیر از دانش آموزان برتر اردو، دانشگاه را غروب روز دوم ترک نمودند.

 

برای مشاهده عکس های این اردو به آلبوم تصاویر دانشگاه مراجعه نمایید.

 

 

 

;
ارسال شده در مورخه: 26-12-1397

آخرين اخبار با موضوع: دفتر ریاست و روابط عمومی

اعلام قطعی برق

از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

   

انتصابات صورت گرفته

طی احکامی از سوی ریاست دانشگاه

   

انتصابات صورت گرفته

طی احکامی از سوی ریاست دانشگاه انجام شد

   

ارتقای علمی 4 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه

طی جلسه هیأت ممیزه ارتقای تعدادی از اعضای هیأت علمی دانشگاه مورد تایید قرار گرفت

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
دفتر ریاست و روابط عمومی

اولین همایش ملی کیفیت در فضاهای معماری و شهری